• Kwiecień 24

Kącik do masaży dźwiękiem


W naszej sali SensArte na Chmielnej urządziliśmy specjalny kącik do masażu dźwiękiem. Spokój, panorama na Warszawe, śpiew ptaków za oknem i piękny, cichy dźwięk mis rozchodzący się w przestrzeni. Macie ochotę na chwile relaksu?

Witamy po Świętach!
Aby nie zagubić świątecznego odprężenia i atmosfery relaksu, zapraszamy na wyjątkowe masaże wykonywane za pomocą naszych mis dźwiękowych.
Jest to wspaniałe odprężenie dla spiętych mięśni oraz pomoc dla prawidłowego funkcjonowania organów wewnętrznych.
Masaże te wywodzą się z kultury Nepalu i krajów dalekiego Wschodu, a w Europie znane są już od 30 lat dzięki niemieckiemu fizykowi i badaczowi dźwięku, Peterowi Hessowi, który do dzisiaj szkoli tą techniką masażystów i terapeutów z całego świata.

Jak wygląda taki masaż?

Masaż dźwiękiem wykonywany jest indywidualnie, poprzez kładzenie na ciele człowieka lub obok niego, odpowiednich mis dźwiękowych i wprawianie ich lekkimi uderzeniami pałek w drgania. Osoba masowana jest w swoim własnym ubraniu, najlepiej wygodnym i nie krępującym, przykryta jest dodatkowo miękkim kocem zapewniającym komfort i ciepło. Drgające fale dźwiękowe rozchodzą się po całym ciele powodując odprężenie. Dźwięk uspokaja, wycisza. Podczas masażu panuje atmosfera zaufania i bezpieczeństwa, w której można puścić napięcia, stres, lęki, zmartwienia, wątpliwości oraz inne uczucia, które mogą mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie.
To doskonały sposób w walce ze stresem, więc polecamy go wszystkim, którzy potrzebują wyciszenia i uspokojenia galopujących myśli.

Masaże wykonuje Anna Sikorska – muzyk, terapeutka sztuką i dźwiękiem i masażystka dźwiękiem wg. metody Petera Hessa®

Zapraszamy serdecznie na chwile relaksu z dźwiękiem oraz do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej na temat tej metody!

Tel. 609146622
e-mail: kontakt@sensarte.pl


Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Twoje imię, które będzie wyświetlane
Twój adres e-mail, który nie będzie wyświetlany publicznie. Jest potrzbny tylko do procesu moderacji/zatwierdzenia.
Twoje imię będzie podlinkowane pod ten adres.