• Kwiecień 7

SensArte na targach „Pasja i Kreatywność”


Wczoraj był nasz wielki dzień – pierwszy raz pokazaliśmy się światu! Nasze stoisko na Targach „Pasja i Kreatywność” odwiedzali tłumnie zgromadzeni goście. Dziękujemy za wspólną zabawę!

Podczas wczorajszych Targów, warsztaty arteterapeutyczne prowadzone przez naszą niezastąpioną Anię Maciejewicz cieszyły się sporym powodzeniem. Dzieciaki malowały siebie na wzór sztuki Salvadora Dali. Otrzymały dużą dawkę wiedzy (np. dowiedziały się, że jeden ze swoich najsłynniejszych obrazów, artysta namalował pod wpływem zachwytu nad miękkością serka camembert zjedzonego na kolację:)) i dały upust swojej nieposkromionej wyobraźni. Zobaczcie, jaki im to wyszło!

Wczoraj odbył się także warsztat pt. „Muzyczne nastroje” organizowany pod patronatem Radia RMF Classic. Brali w nim udział rodzice wraz z dziećmi. Wyrażaliśmy poprzez muzykę swoje emocje i patrzyliśmy, jak to jest grać smutek, a jak radość. Zabawy było co nie miara, a nawet odkryliśmy nowe talenty muzyczne!

Jeżeli chcesz uczestniczyć w kolejnych wydarzeniach organizowanych przez SensArte, wyślij maila na kontakt@sensarte.pl. Będziemy przesyłać Ci informacje o następnych muzycznym wydarzeniach. A te – już niedługo!

Galeria zdjęć z wydarzenia


Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Twoje imię, które będzie wyświetlane
Twój adres e-mail, który nie będzie wyświetlany publicznie. Jest potrzbny tylko do procesu moderacji/zatwierdzenia.
Twoje imię będzie podlinkowane pod ten adres.