• Maj 16

Nocą, w świetle księżyca… spotkania ze sztuką…


Od kilku lat, raz do roku, zawsze w trzecią sobotę maja, na ulice kilku polskich miast wylegają tłumy. Celem ich nocnych wędrówek po mieście jest spotkanie ze sztuką i jej dobrodziejstwami. Tę właśnie noc nazywamy Nocą Muzeów. Skąd nazwa?To proste! Tej nocy można odwiedzać wszystkie muzea (i nie tylko) w mieście zupełnie za darmo!

Ten, kto jeszcze nigdy nie wziął udziału w tym wydarzeniu, nie wie, co traci. Atmosferę trudno opisać. Miasta tętnią życiem, młodością i pasją. Przed każdym muzeum zbierają się grupki odwiedzających czekających na wejście. Jedne mniej, inne bardziej oblegane, ale wszystkie miejsca otwarte tej nocy gromadzą energię i siłę płynącą ze sztuki.

W tym roku SensArte przyłącza się do tej przygody. Już w najbliższą sobotę, w nocy z 17 na 18 maja od godziny 19:00 do 1:00 w Instytucie Edukacji Artystycznej (link: http://iea.edu.pl/index.php/iea/index/pl/news/523) we współpracy ze studentami Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej rozwiniemy skrzydła. Podczas happeningu „Odnajdź w sobie artystę!” zaprosimy odwiedzających instytut do rozsmakowania się w radości tworzenia.

Nie przegap!

Nie zwlekaj!

Przyjdź z całą rodziną!

Odnajdź w sobie artystę!

Czas: 17-18 maja 2014, godz 19.00 – 01.00

Miejsce: Instytut Edukacji Artystycznej, ul. Spiska 16 (Warszawa Ochota)


Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Twoje imię, które będzie wyświetlane
Twój adres e-mail, który nie będzie wyświetlany publicznie. Jest potrzbny tylko do procesu moderacji/zatwierdzenia.
Twoje imię będzie podlinkowane pod ten adres.