• Lipiec 19

W kobiecym gronie


Ach, było gorąco tego dnia! Ale nam to nie przeszkadzało. Spotkałyśmy się w gronie blisko 20 kobiet w wyjątkowy, wakacyjny wieczór. 17 lipca zadbałyśmy o siebie – o nasze ciało i nasze wnętrze. O harmonię wyglądu zewnętrznego i wewnętrznego. A dodatkowo pozwoliłyśmy sobie na chwile w gronie samych kobiet. Było nas blisko 20.

Co się działo:

  • Jola Jałtuszewska i Sylwia Matysiak – Socha opowiedziały nam o nowoczesnych, polskich kosmetykach kolagenowych firmy Colway. Mogłyśmy wypróbować ich na własnej skórze i dowiedzieć się więcej na temat planu biznesowego, który firma proponuje swoim klientom.
  • Zuzanna Jaroszkiewicz (https://www.facebook.com/ZuMake4up) opowiedziała o makijażu biznesowym i zaprezentowała na modelce – jak wykonać go w 15 minut.
  • Anna Sikorska opowiedziała o dobroczynnym oddziaływaniu dźwięku i jego wibracji na ciało człowieka oraz o tym, jak ważne jest, aby umieć się zrelaksować w naszym zabieganym, codziennym życiu. Wykonała pokazowy masaż dźwiękiem i zrobiła grupową relaksację przy dźwiękach mis „tybetańskich”, gongu i dzwonków wietrznych.

Do tego, jak zawsze w Zagadce, mogłyśmy zamówić przepyszne napoje i skosztować zagadkowych specjałów Szefa Kuchni 🙂

Dziękujemy wszystkim Uczestniczkom za przybycie i cudowną atmosferę!

© Anna Sikorska


Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Twoje imię, które będzie wyświetlane
Twój adres e-mail, który nie będzie wyświetlany publicznie. Jest potrzbny tylko do procesu moderacji/zatwierdzenia.
Twoje imię będzie podlinkowane pod ten adres.