• Sierpień 19

Harmonia i równowaga


wirek SensArte

Drogie Panie.

Żyjemy w czasach pośpiechu, wiecznej gonitwy za szczęściem i dobrobytem. Musimy sprostać wielu obowiązkom, być gotowe do poświęceń, być idealne. Jako żony, matki, partnerki, pracownice, szefowe i wreszcie jako kobiety. Zadbane, piękne, bizneswoman. Jednocześnie kochające, troskliwe, ciepłe, czułe. Większość z nas chce sprostać ideałom na każdej płaszczyźnie życia. Ale czy jest to możliwe? Czy w tym wszystkim znajdujemy czas dla siebie? A może graniczy to z cudem? Czym dla Ciebie jest harmonia i szczęście?  Co jest drogą do równowagi życiowej – osobistej, rodzinnej i zawodowej?

Zastanów się, kiedy ostatni raz zwolniłaś tempa? Odpoczęłaś w ciągu dnia dłużej niż 15 minut? I nie mówimy tu o odpoczynku od ruchu, ułożeniu się wygodnie w fotelu przed telewizorem. Mówimy o odpoczynku umysłu i duszy. Odpoczynku od gonitwy myśli. Odpoczynku od otaczającego nas świata.

Spróbuj zatrzymać się na chwilę. Przystopować w biegu. Zrelaksuj się, poczuj siebie, swoje wnętrze, usłysz bicie swego serca. Poczuj siebie bliżej, lepiej. Pozwól sobie na chwilę tylko z Sobą i dla Siebie.

Zapraszamy serdecznie na wykład pt.  „HARMONIA I RÓWNOWAGA w życiu osobistym i zawodowym” oraz pokazowy masaż dźwiękiem i  relaksacyjną kąpiel w dźwiękach mis i gongów, które poprowadzi dla nas nasza Anna Izabela Sikorskaarteterapeuta, muzykoterapeuta, masażysta dźwiękiem.

Wykład odbędzie się w ramach Targów Kreatywność i Pasja oraz V Konferencji Twoja Pasja Twoja Firma

Miejsce: Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego, ul. Czarnieckiego 51, Warszawa

Czas: Niedziela, 31 sierpnia 2014, g.16:30-17:30

Wstęp: bezpłatny

 

Do zobaczenia na Targach!

SensArte na Tagach

Anna Izabela Sikorska podczas Targów Kreatywnośći Pasja oraz Konferencji Twoja Pasja Twoja Firma

 

 


Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Twoje imię, które będzie wyświetlane
Twój adres e-mail, który nie będzie wyświetlany publicznie. Jest potrzbny tylko do procesu moderacji/zatwierdzenia.
Twoje imię będzie podlinkowane pod ten adres.