Podążaj za sobą!

Zapraszamy Kobiety z całej Polski na wyjątkowy, wakacyjny wyjazd ze sztuką, rozwojem i relaksem!

 

Zapraszamy na wspaniały wyjazd dla Kobiet do cichego, ustronnego dworku „Jaworowy Dom” położonego w samym środku lasu, w centrum Doliny Baryczy. Jaworowy Dom będzie dla nas na wyłączność. Nic nie będzie nam zakłócać spokoju. Czeka Cię niesamowita, emocjonująca podróż w głąb SIEBIE. Podróż, w którą chcemy Cię zabrać poprowadzi przez relaks,malowanie i bycie przy Sobie…

Co Cię czeka:

– Malarstwo intuicyjne,

– 5 własnoręcznie namalowanych obrazów,

– podróż w głąb siebie,

– relaksacje przy muzyce wykonywanej na żywo,

– grono samych kobiet,

– bliskość natury, kawa na tarasie o poranku

– i Ty…. 🙂

Dolina Baryczy to prawdziwa przyrodnicza perełka i jedno z najpiękniejszych miejsc na mapie naszego kraju, obszar lasów, łąk i ponad 300 zbiorników z unikalnymi gatunkami ryb i ptactwa zamieszkującego nadwodne knieje.

W tak pięknym otoczeniu, codziennie będzie czekać na Ciebie spotkanie z farbami, sztalugami i czasem przeznaczonym dla siebie. Codziennie namalujesz jeden obraz zainspirowany jednym tematem, który od początku dnia będzie Ci towarzyszył. Rano będziesz mogła brać udział w medytacjach (ćwiczenia oddechowe, praktyka uważności), a wieczorem w półgodzinnych relaksacjach przy muzyce wykonywanej na żywo. Dbamy o kameralną i wspierającą atmosferą pozwalającą Ci na podążanie za sobą i odkrywanie swoich możliwości.

O Warsztatach w Jaworowym Domu

Warsztaty odbędą się w cichym, ustronnym dworku „Jaworowy Dom” położonym w samym środku lasu, w centrum Doliny Baryczy. Dolina Baryczy to prawdziwa przyrodnicza perełka i jedno z najpiękniejszych miejsc na mapie naszego kraju, obszar lasów, łąk i ponad 300 zbiorników z unikalnymi gatunkami ryb i ptactwa zamieszkującego nadwodne knieje.

W tak pięknym otoczeniu, codziennie będzie czekać na Ciebie spotkanie z farbami, sztalugami i czasem dla siebie. Codziennie będziesz mogła namalować obraz zainspirowany jednym tematem, który od początku dnia będzie Ci towarzyszył. Cykl tematów dobrany jest w taki sposób, aby doprowadzić Cię do głębszego poznania siebie i swoich potrzeb, rozwoju kreatywności oraz do większej akceptacji siebie. W malarskich pracach podążysz od przeszłości przez teraźniejszość do tego, jak chciałabyś widzieć swoją przyszłość. Wzmocnisz swoje zasoby i zobaczysz, co Cię buduje a co ogranicza w realizacji swoich marzeń. Celem warsztatów opierających się na malarstwie intuicyjnym i wizualizacjach – jednych z technik arteterapii, jest wzmocnienie psychiczne oraz odnalezienie spokoju i harmonii wewnętrznej. W ramach warsztatów nauczysz się technik malarskich i stworzysz 5 własnych obrazów.
Aby wziąć udział w warsztatach nie trzeba umieć malować ani „posiadać talentu”. Malując będziesz mogła uwolnić własną ekspresję.

Jaworowy Dom będzie dla nas na wyłączność. Nic nie będzie nam zakłócać spokoju. Czeka Cię niesamowita, emocjonująca podróż w głąb SIEBIE. Podróż, w którą chcemy Cię zabrać poprowadzi przez relaks, naturę, kolor i bycie przy Sobie…

W ramach warsztatów będziesz mogła codziennie rano brać udział w medytacjach (ćwiczenia oddechowe, praktyka uważności), a wieczorem w półgodzinnych relaksacjach przy muzyce wykonywanej na żywo.

Program

Autorskie warsztaty, czyli:

 1. Bycie ze sobą i doświadczanie siebie w kontakcie z kolorem oraz kształtem.
 2. Udział w ćwiczeniach malarskich (malarstwo intuicyjne, ekspresyjne) i rozwojowych.
 3. Wykonanie własnoręcznie pięciu obrazów na płótnie.
 4. Korzystanie z wysokiej jakości profesjonalnych materiałów plastycznych.
 5. Zdobywanie wiedzy o sobie na podstawie analizy pracy własnej.
 6. Codzienna poranna 30 minutowa praktyka medytacyjna (dla chętnych)
 7. Codzienny wieczorny 30 minutowy relaks przy muzyce wykonywanej na żywo (dla chętnych)
 8. Możliwość eksperymentowania plastycznego w pomieszczeniu i plenerze.
 9. Kontakt z naturą.
 10. Doświadczenie wspierającej energii kobiet.
 11. Dwie osoby prowadzące.

Pobyt:

 1. W malowniczej Dolinie Baryczy.
 2. W komfortowym pokoju 4, 5, 6 – osobowym z łazienką.
 3. Z dietą dopasowaną do Twoich potrzeb: wegetariańską, wegańską, bezglutenową oraz mięsną.
 4. Z zapewnionym pełnym wyżywieniem: śniadanie, dwudaniowy obiad, kolacja.
 5. Z dostępem do serwisu kawowo – herbacianego i wody z cytryną przez cały dzień.
 6. Z możliwością  bezpłatnego wypożyczenia roweru.

 Dojazd we własnym zakresie.

Plam pobytu:

13.08.2018 – przyjazd, zakwaterowanie (od godz. 14.00), kolacja

14-18.08.2018 – całodzienne warsztaty; poranne medytacje, wieczorne relaksacje i wieczory integracyjne dla chętnych; czas na odpoczynek

19.08.2018 – śniadanie, zakończenie warsztatów i wyjazd (do godz. 12.00)

 

Dodatkowe atrakcje turystyczne możliwe do wykupienia na miejscu:

 • spływy kajakowe – kajak dwuosobowy 35zł/dzień plus koszty transportu uzależnione od miejsca rozpoczęcia i zakończenia spływu – w przypadku chęci rezerwacji spływu prosimy o wcześniejszą informację, kajaki trzeba rezerwować z wyprzedzeniem.
 • wycieczki bryczką – 350zł za bryczkę na którą wchodzi 8 osób.
 • jazdy konne – informacja o cenie na miejscu
 • wycieczki rowerowe z przewodnikiem –  100zł/wycieczka
 • wycieczki piesze z przewodnikiem – 100zł/wycieczka

Rezerwacja miejsca i informacje szczegółowe

Rezerwacja miejsca:

e-mail: arte@sensarte.pl

Telefon: 730 140 717

Inwestycja: 1980 zł przy wpłacie całej sumy do 1 czerwca lub w przypadku zaproszenia drugiej osoby.
Cena od 2 czerwca: 2180 zł.

W ramach regularnej ceny otrzymujesz:

 • Autorskie warsztaty – 1400 zł
 • Pobyt  – 780 zł
Potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki wysokości 350 zł. Zaliczka zwrotna jest w momencie rezygnacji do dn. 31 lipca. Zaliczka jest kosztem organizacyjnym, przeznaczana na rezerwację noclegów i zakup materiałów plastycznych.
Miejsce pobytu: Jaworowy Dom, Jawor 12a, Gmina Cieszków, Dolina Baryczy
Termin: 13-19 sierpnia 2018 roku
Pracujemy w kameralnej grupie.

 

Anna Sikorska

Anna Sikorska – certyfikowana arteterapeutka MSCZ, skrzypaczka, trenerka rozwoju osobistego. Założycielka i inspiratorka „SensArte”,  koordynator d.s. terapii zajęciowej i arteterapeutka MSCZ.  Mama 5-letniej Nadusi i kilkumiesięcznego Mikołajka. Pasjonatka tańca i muzyki flamenco, pracy z drugim człowiekiem, malowania i relaksacji na różne sposoby.
Więcej informacji o Annie na: www.annasikorska.pl

 

Małgorzata Pająk

Małgorzta Pająk –  arteterapeutka, trenerka, terapeutka Polarity, mgr pedagogiki resocjalizacyjnej UW, mgr sztuki APS, malarka. Arteterapeutka MSCZ. Prywatnie mama 6-letniej Gabrysi, pasjonatka jogi oraz medytacji. W dziedzinie sztuki zajmuje się malarstwem sztalugowym oraz muralem. Prowadzi fun-page artystyczny na facebooku: Nuit.

 

O nas w skrócie:

Jesteśmy arteterapeutkami z wieloletnim doświadczeniem klinicznym i pedagogicznym. Pracujemy na co dzień z osobami dorosłymi indywidualnie i grupowo, wspierając je w procesie dążenia do samorozwoju. Wspólnie prowadzimy grupy arteterapeutyczne na oddziałach dziennych w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie, pomagając osobom zmagającym się m.in. z depresją i zaburzeniami osobowości. Połączyła nas pasja do ludzi, psychologii i sztuki. Więcej o nas w zakładce: Ludzie SensArte

Zobacz galerię zdjęć

 

10 + 2 =