Stres znamy wszyscy.  Może on pozytywnie na nas wpływać (na przykład mobilizująco), ale w przeważającej mierze przynosi raczej negatywne skutki.

Od jakiegoś czasu jest on głównym tematem naszych rozważań. Zgłębianie jego psychologicznych aspektów, szukanie badań na temat radzenia sobie ze stresem i odkrywanie nowych form wsparcia w sytuacjach stresujących, stało się naszym priorytetem.  Odkryłyśmy, że sztuka może być znakomitym zwierciadłem mechanizmów radzenia sobie ze stresem.

Najbliższy warsztat „Twój przyjaciel stres” jest efektem naszych długotrwałych poszukiwań, zdobywania wiedzy w tym zakresie i wynikiem prawdziwej pasji do życia SLOW. Powoli, bez napięcia, ze zrozumieniem dla własnych psychicznych i fizycznych potrzeb. Nie chcemy tu manifestować tego, co jest nierealne – życia BEZ stresu i TYLKO w oparciu o własne potrzeby. Tak się nie da. Ale da się być bardziej uważnym na sygnały płynące z ciała i z serca. Da się żyć tak, aby żyć szczęśliwe, z poszanowaniem dla samego siebie i innych.

Zapraszamy więc na nasz najbliższy warsztat. Poznasz swój stres, zaprzyjaźnisz się z nim i wyciągniesz z niego to, co pomoże Ci zbalansować swoje życie i ograniczyć negatywny wpływ setresu.

A wszystko za pomocą sztuki, metod coachingowych i relaksacyjnych.

Już od dzisiaj w sprzedaży mamy bilety na warsztat. Mamy tylko 10 miejsc! A dobra wiadomość jest taka, że dla wszystkich, którzy zapisali się lub zapiszą na nasz newsletter „Listy Malowane” do dnia 20 lutego, mamy w prezencie zniżkę na warsztat.

Jeżeli chcesz więc dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj >> klik <<

Bo życie jest tylko jedno. Warto być w nim szczęśliwym!

język duszy

Spotkajmy się w SensArte!

Ania i Kasia

 

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x