Drogie Panie.

Żyjemy w czasach pośpiechu, wiecznej gonitwy za szczęściem i dobrobytem. Musimy sprostać wielu obowiązkom, być gotowe do poświęceń, być idealne. Jako żony, matki, partnerki, pracownice, szefowe i wreszcie jako kobiety. Zadbane, piękne, bizneswoman. Jednocześnie kochające, troskliwe, ciepłe, czułe. Większość z nas chce sprostać ideałom na każdej płaszczyźnie życia. Ale czy jest to możliwe? Czy w tym wszystkim znajdujemy czas dla siebie? A może graniczy to z cudem? Czym dla Ciebie jest harmonia i szczęście?  Co jest drogą do równowagi życiowej – osobistej, rodzinnej i zawodowej?

Zastanów się, kiedy ostatni raz zwolniłaś tempa? Odpoczęłaś w ciągu dnia dłużej niż 15 minut? I nie mówimy tu o odpoczynku od ruchu, ułożeniu się wygodnie w fotelu przed telewizorem. Mówimy o odpoczynku umysłu i duszy. Odpoczynku od gonitwy myśli. Odpoczynku od otaczającego nas świata.

Spróbuj zatrzymać się na chwilę. Przystopować w biegu. Zrelaksuj się, poczuj siebie, swoje wnętrze, usłysz bicie swego serca. Poczuj siebie bliżej, lepiej. Pozwól sobie na chwilę tylko z Sobą i dla Siebie.

Zapraszamy serdecznie na wykład pt.  „HARMONIA I RÓWNOWAGA w życiu osobistym i zawodowym” oraz pokazowy masaż dźwiękiem i  relaksacyjną kąpiel w dźwiękach mis i gongów, które poprowadzi dla nas nasza Anna Izabela Sikorskaarteterapeuta, muzykoterapeuta, masażysta dźwiękiem.

Wykład odbędzie się w ramach Targów Kreatywność i Pasja oraz V Konferencji Twoja Pasja Twoja Firma

Miejsce: Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego, ul. Czarnieckiego 51, Warszawa

Czas: Niedziela, 31 sierpnia 2014, g.16:30-17:30

Wstęp: bezpłatny

 

Do zobaczenia na Targach!

SensArte na Tagach

Anna Izabela Sikorska podczas Targów Kreatywnośći Pasja oraz Konferencji Twoja Pasja Twoja Firma

 

 

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x