Po dłuższej przerwie wracamy z artykułami na blogu SensArte!

Nasz blog, czyli „ArteCzytelnia” to miejsce pełne inspiracji i wiedzy. W Czytelni znajdziecie dla siebie nie tylko reportaże z naszych wydarzeń oraz informacje o zbliżających się przedsięwzięciach, warsztatach, konferencjach i szkoleniach, ale przede wszystkim dowiecie się tutaj wielu wartościowych informacji na temat arteterapii i oddziaływania sztuki na zdrowie człowieka!

Co środę pojawiać się będzie nowy inspirujący tekst, w którym opisywać będziemy od podszewki pracę arteterapeutów, muzykoterapeutów oraz techniki arteterapii. Będziemy przedstawiać wyniki badań naukowych i przybliżać poszczególne aspekty zdrowia psychicznego.

Z naszych artykułów dowiecie się:

  • Jak działa sztuka na nasze życie?
  • Jak możemy dzięki niej rozwijać się, walczyć ze stresem, pracować nad asertywnością, kreatywnością i doceniać samych siebie?
  • Jakie są techniki arteterapii?
  • Jak arteterapia działa w terapii dzieci i dorosłych? Kto może z niej skorzystać?

 

Będziemy wdzięczni za komentarze, dyskusje i informację zwrotną na temat jakości i zakresu naszych artykułów!

Wraz z gronem znakomitych arteterapeutów i psychologów współpracujących z SensArte jesteśmy po to, by pomagać i szerzyć wiedzę na temat tej niezwykle ciekawej i skutecznej formy rozwoju i terapii jaką jest ARTETERAPIA!

Pozdrawiam serdecznie,

zdjęci pod cytat

Anna Sikorska

Arteterapeutka, terapeutka dźwiękiem i skrzypaczka, Redaktor „ArteCzytelni”, Założycielka „Centrum Arteterapii SensArte” w Warszawie.

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x