Anna Glińska-Lachowicz

Arteterapia w działaniu. Propozycje warsztatów i działań arteterapeutycznych

“Arteterapia w działaniu. Propozycje warsztatów i działań arteterapeutycznych” Anny Glińskiej-Lachowicz zawiera 15 scenariuszy warsztatów bazujących na różnorodnych technikach arteterapeutycznych. Czytelnicy znajdą tu m.in. działania oparte na muzykoterapii, teatroterapii, filmoterapii, choreoterapii, terapii poprzez ekspresję plastyczną (wizualną), a także działania, które proponują różnorodność sztuk. Prezentuje prawdziwą arteterapię – nie zniekształcone działania z zakresu plastyki i muzyki lub z zakresu terapii zajęciowej.
Więcej o książce również w tym linku >

Książka skierowana do arteterapeutów, ale również do pedagogów, psychologów, terapeutów, nauczycieli, wychowawców, pielęgniarek i osób pracujących w szpitalach jako personel „niemedyczny” oraz studentów.

Zainteresowała Cię ta propozycja?
Napisz do nas i zamów ją już dziś!

Cena standardowa: 42 zł
Nasza cena: 35 zł

  • do ceny książki doliczany jest koszt wysyłki listem poleconym priorytetowym 8 zł na terenie Polski (6,70 polecony priorytet + koperta)

Zamów książkę wypełniając poniższy formularz A. Glińska-Lachowicz Arteterapia w działaniu. Propozycje warsztatów i działań arteterapeutycznych