Kochani!
Tego jeszcze nie było!

Pierwszy w historii Zlot Arteterapeutów i Miłośników Arteterapii odbędzie się już 3 lutego
2024, w sobotę, od godz. 14.00 do późnego wieczora!

JEŚLI

→ jesteś związana/ny z arteterapią
→ pracujesz używając technik arteterapii
→ i myślisz o tym, aby poznać innych działających w branży specjalistów
→ jesteś związana z SensArte
→ ukończyłaś naszą Akademię Arteterapii
→ i chcesz na żywo spotkać się z innymi uczestniczkami
→ śledzisz działania arteterapii w mediach społecznościowych
→ i należysz do grup na Facebooku szerzących arteterapię w Polsce, jak „Wspieramy się – Arteterapeuci Arteterapeutom” oraz „Arteterapia w domu i w szkole”

To ten event jest dla Ciebie!

Przybądź na spotkanie, podczas którego: 

Spotkasz innych specjalistów pracujących w branży

→ Rozwiniesz swoją sieć kontaktów.

Weźmiesz udział w konferencjach niesamowitych kobiet, które uczą jak tworzyć własne biznesy i jak uniknąć wypalenia zawodowego.

→ Posłuchasz inspirujących historii opartych na faktach.

→ Dowiesz się jakich błędów unikać i jak stworzyć własny arteterapeutyczny biznes.

→ Weźmiesz udział w warsztatach arteterapii.

→ Kupisz na miejscu książki do arteterapii i gadżety arteterapeutyczne!

→ A przede wszystkim: SPĘDZISZ FANTASTYCZNIE CZAS!

Gdzie?

Restauracja
„Znajomi Znajomych”
ul. Wilcza 58A
00-679 Warszawa
Woj. Mazowieckie

Kiedy?

→ 03.02.2024, godz. 14.00

Kto wystąpi?

AGATA DUTKOWSKA

IWONA KORDJAK

ANNA SIKORSKA

 

HARMONOGRAM SPOTKANIA

14.00 Rejestracja Uczestników, kawa, herbata. 

14.45 Rozpoczęcie Zlotu, przywitanie wszystkich. 

15.00 Startują wystąpienia naszych wyjątkowych gościń! 

15.00 Agata Dutkowska – Jak zbudować biznes oparty o pasję w niszy, jaką jest arteterapia? – wystąpienie: 45 min, sesja Q&A: 15 min 

16.00 Iwona Kordjak – Bądź odważna i działaj! – wystąpienie: 45 min, sesja Q&A: 15 min.

17.00 Obiadokolacja

17.45 Anna Sikorska –  Jak budować dom, by nie runął – wystąpienie: 30 minsesja Q&A: 10min.

18.30 Anna Sikorska – Warsztaty arteterapii dla uczestników „Droga do…” 

19.30 Interakcje w małych grupach przy stolikach – czas na swobodne rozmowy i wymianę doświadczeń.

20.00 Zakończenie i swobodna zabawa przy muzyce.

Uwaga, ilość miejsc ograniczona!

PRELEGENTKI

AGATA DUTKOWSKA

Założycielka Latającej Szkoły. Od ponad 12 lat uczy kobiety jak zakładać, rozwijać oraz utrzymać kreatywne, niszowe biznesy. Od ponad dziesięciu lat pisze też „Pocztę Pantoflową” – newsletter nagrodzony I miejscem w plebiscycie na najlepszy newsletter skierowany do kobiet. Latająca Szkoła oferuje aktualnie MasterClass, czyli intensywne szkolenia z różnych zagadnień biznesowych.

Prelekcja: Jak zbudować biznes oparty o pasję w niszy, jaką jest arteterapia?

W trakcie wykładu Agata opowie o fundamentach tworzenia własnego biznesu arteterapeutycznego – od sensownej kalkulacji przez obecność w sieci i budowanie własnej marki za pomocą narzędzi dostępnych w 2023 roku. Będzie mowa o tym, jakie strategie przyjąć, aby nie zginąć w gąszczu czasem sprzecznych biznesowych porad oraz jak zbudować biznes, tak aby nie stracić duszy i nie zostać „zjedzonym przez ZUS”. 

Akademia Arteterapii - studia z arteterapii w Warszawie

IWONA KORDJAK

Posiada 20 lat eksperckiego doświadczenia w obszarze kompetencji menadżerskich i pracowniczych oraz rozwiązywania konfliktów w zespołach. od 20 lat prowadzi szkolenia zespołów firm, administracji i służb oraz procesy coachingowe indywidualne, grupowe i kryzysowe dla firm oraz organizacji, przeprowadzające przez proces zmiany w obszarze kompetencji pracowniczych i liderskich. Prawnik, doradca podatkowy, trener biznesu, coach certyfikowany przez International Coaching Community od 2011 r., team coach, facylitator action learning, przedsiębiorca, mentor, konsultantka w zakresie wspierania efektywności osobistej, redaktor naczelna pisma branżowego. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego i SGH. Autorka i współautorka licznych programów mentoringowych wdrażanych w kancelariach prawnych i innych organizacjach. Prowadzi autorskie szkolenia i webinaria z wyceny usług, relacji z klientem, które doczekały się kilkunastu edycji.

Prelekcja: Bądź odważna i działaj

W trakcie wystąpienia Iwona opowie o tym, co nas powstrzymuje przed działaniem. Powie o pro aktywności na co dzień. O tym, czy odwaga jest dla wszystkich oraz jak sobie radzić z marazmem, zwątpieniem i brakiem wary w siebie. Poznasz odpowiedź na pytanie – od czego zacząć? – oraz 10 proaktywnych nawyków!

Akademia Arteterapii - studia z arteterapii w Warszawie

ANNA SIKORSKA

Arteterapeutka, psychoterapeutka w szkolenii systemowo – psychodynamicznym, muzyk. Założycielka (2014) SensArte – Centrum Arteterapii w Warszawie, pomysłodawczyni i organizatorka Zlotu Arteterapeutów. Prowadzi arteterapię i psychoterapię indywidualną i rodzin oraz szkolenia technik arteterapii na terenie całej Polski, autorka i współprowadząca kursu „Akademia Arteterapii” szkolącego specjalistów arteterapii od 8 lat. Autorka artykułów specjalistycznych, w tym pomysłodawczyni i współautorka książki „Akademia Arteterapii – od praktyków dla praktyków” wyd. Difin 2022. Prelegentka konferencji ogólnopolskich i międzynarodowych z zakresu arteterapii (Warszawa, Kraków, Wrocław, Bolonia, konferencje on-line), współorganizatorka II Międzynarodowego Kongresu Arteterapii „OtwARTE”. Pasjonatka arteterapii, muzyki flamenco, gry na skrzypcach i malowania. 

Prelekcja: Jak budować dom by nie runął?

Ania opowie o sile wytrwałości i dążeniu do celu opartego na pasji i marzeniach. O tym, jak nie rezygnować z siebie, co robić kiedy przychodzi zwątpienie. Jak ważna jest sieć wsparcia i co zrobić, aby nie zostać zjedzonym przez myśli typu: „nie dam rady”, „to nie dla mnie”, „innym się udało, a mi nie”. Dowiesz się też, co z nami robi porównywanie się i ocena. 

Warsztaty arteterapeutyczne dla arteterapeutów

„Droga do…”– zobaczysz jak możesz rozwijać skrzydła i spełniać marzenia na podstawie swojego potencjału: co cenisz w sobie? Co jest dla Ciebie ważne? Co stawiasz sobie za cel? A w tym wszystkim towarzyszyć będzie nam Sztuka przez duże „S”!

Akademia Arteterapii - studia z arteterapii w Warszawie

ZLOT ARTETERAPEUTÓW I MIŁOŚNIKÓW ARTETERAPII ROZPOCZNIE SIE ZA…

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)