Arteterapia dla Ciebie

Odnajdź sens dzięki sztuce arteterapii

Arteterapeuta - Anna Sikorska

Program rozwojowy "Na Nowo" oparty na technikach arteterapii

Program rozwojowy „Na Nowo” to 4-miesięczny proces wsparcia osób dorosłych, który powstał w oparciu o techniki arteterapii i pracę opartą na potencjale.

Celem  Programu „Na Nowo” dla dorosłych jest zmiana jakości życia na taką, która daje wewnętrzny spokój i spełnienie, a narzędzia oparte na ekspresji i własnej, nieskrępowanej twórczości Klienta, dają przestrzeń do odkrywania Siebie i przejścia przez proces akceptacji, zrozumienia i w rezultacie zmiany.

Aby skorzystać z Programu „Na Nowo”, nie trzeba mieć talentu plastycznego ani zmysłu artystycznego. Jednym z podstawowych elementów sesji jest włączenie w rozmowę rysunku lub innych technik twórczych, które służą zrozumieniu siebie, swoich emocji i postaw. Dzięki nim możemy przyjrzeć się z innej perspektywy ważnym dla Klienta tematom, takim jak relacje partnerskie i zawodowe, sytuacja zmiany, stresu, sytuacja straty. Każda praca twórcza jest omawiana pod kontem odczuć, myśli i emocji uczestnika sesji i służy pogłębieniu świadomości i uzyskaniu większego wglądu w swoje motywacje, zasoby i potrzeby. Efekty pracy arteterapii nie są oceniane.

Program “Na nowo” oparty na technikach arteterapii dedykowany jest dla dorosłych, które czują dyskomfort w aktualnej sytuacji życiowej, które odczuwają niechęć, wycofanie i obniżony nastrój, przeżywają ciągły stres i napięcie oraz które są w impasie i potrzebują zmiany, ale trudno im podjąć ten pierwszy krok samemu.

Jeśli czujesz, że potrzeba w Twoim życiu zmiany,  skorzystaj z pierwszej konsultacji i zobacz, czy arteterapia mogłaby pomóc również Tobie!

 

Umów się na pierwszą konsultację!

Podczas Konsultacji

1. Przeanalizujemy Twoją aktualną sytuację.

2. Dosłownie narysujemy plan Twojej drogi do wyjścia z impasu i przyjrzymy się konkretnym krokom, które będą mogły doprowadzić Cię do celu

3. Sprawdzimy czy i jak mogę Ci pomóc oraz jak można te kroki wdrożyć w Twoim życiu.

Cena konsultacji wynosi 160,00 zł i trwa 50 minut.

Jeśli podejmiemy współpracę, cena konsultacji zostanie odjęta od ceny Programu. Jeśli nie, wyjdziesz z konkretną wiedzą na temat samej siebie i obszarów do dalszej pracy i rozwoju.