Arteterapia dla Ciebie

Odnajdź sens dzięki sztuce arteterapii

Arteterapeuta - Anna Sikorska

Program rozwojowy "Na Nowo" oparty na technikach arteterapii

Program rozwojowy „Na Nowo” to 4-miesięczny proces wsparcia osób dorosłych, który powstał w oparciu o techniki arteterapii i pracę opartą na potencjale.

Celem  Programu „Na Nowo” dla dorosłych jest zmiana jakości życia na taką, która daje wewnętrzny spokój i spełnienie, a narzędzia oparte na ekspresji i własnej, nieskrępowanej twórczości Klienta, dają przestrzeń do odkrywania Siebie i przejścia przez proces akceptacji, zrozumienia i w rezultacie zmiany.

Aby skorzystać z Programu „Na Nowo”, nie trzeba mieć talentu plastycznego ani zmysłu artystycznego. Jednym z podstawowych elementów sesji jest włączenie w rozmowę rysunku lub innych technik twórczych, które służą zrozumieniu siebie, swoich emocji i postaw. Dzięki nim możemy przyjrzeć się z innej perspektywy ważnym dla Klienta tematom, takim jak relacje partnerskie i zawodowe, sytuacja zmiany, stresu, sytuacja straty. Każda praca twórcza jest omawiana pod kontem odczuć, myśli i emocji uczestnika sesji i służy pogłębieniu świadomości i uzyskaniu większego wglądu w swoje motywacje, zasoby i potrzeby. Efekty pracy arteterapii nie są oceniane.

Program “Na nowo” oparty na technikach arteterapii dedykowany jest dla dorosłych, które czują dyskomfort w aktualnej sytuacji życiowej, które odczuwają niechęć, wycofanie i obniżony nastrój, przeżywają ciągły stres i napięcie oraz które są w impasie i potrzebują zmiany, ale trudno im podjąć ten pierwszy krok samemu.

Jeśli czujesz, że potrzeba w Twoim życiu zmiany,  skorzystaj z pierwszej konsultacji i zobacz, czy arteterapia mogłaby pomóc również Tobie!

 

Umów się na pierwszą konsultację!

Podczas Konsultacji

1. Przeanalizujemy Twoją aktualną sytuację.

2. Wykonasz pierwsze arteterapeutyczne ćwiczenie, przyjrzymy się konkretnym krokom, które będą mogły doprowadzić Cię do celu

3. Sprawdzimy czy i jak mogę Ci pomóc oraz jak można te kroki wdrożyć w Twoim życiu.

Cena konsultacji wynosi 190,00 zł i trwa 50 minut.

Niezależnie od tego, czy podejmiemy dalszą współpracę, wyjdziesz z konkretną wiedzą na temat samej siebie i obszarów do dalszej pracy i rozwoju.