Opinie uczestników warsztatów

Polecam bardzo. Zajęcia bardzo ciekawe, rozwojowe. Umożliwiają wgląd w siebie, a to z kolei przekłada się na rozumienie drugiego człowieka. Dziękuję!

Marta Nana Cwujdzińska, uczestniczka szkoleń „Akademii Arteterapii” edycja 5

Wiedza, kompetencja, doświadczenie, umiejętności przekazania informacji na wysokim poziomie, dużo, dużo ciekawostek i ćwiczeń. jestem bardzo zadowolona z decyzji jaka podjęłam czyli uczestnictwo w szkoleniu oferowanym przez SensArte

Katarzyna Morońska, uczestniczka szkoleń „Akademii Arteterapii” edycja 5

Ania jest super wykładowcą i arteterapeutą z duszą.Szkolenie odebrałam jak konferencję z arterapii.w trakcie trwania szkolenia można zabrać głos i krótko wypowiedzieć się. To nie wykład akademicki i monolog tylko wspólne odkrywanie i moje początki w arteterapii. Gorąco polecam.

Bogusia Janicka, uczestniczka szkolenia „Akademia Arteterapii. Arteterapia w pracy z dziećmi i młodzieżą” edycja 5

kompetentna, ciepła, szalenie empatyczna prowadząca, ciekawe tematy, bogactwo zajęć, doświadczeń, również wlasnych. jestem po pierwszym kursie online. Brawo! Oraz ogromne podziękowania

Uczestniczka szkoleń w ramach Akademii Arteterapii

Dziękuję to pierwsze co się nasuwa po zakończonych warsztatach jednak najważniejsze, że wychodzę zainspirowana , bogatsza o wartościowe doświadczenie, które będę mogła wykorzystać.

Sandra Żukowska,uczestniczka szkolenia „Akademia Arteterapii. Muzyka i ruch w arteterapii” edycja 2

Najbardziej wartościowe omówienie ćwiczeń i posłuchanie innych – uświadomienie sobie prawdy o sobie, różnic pomiędzy nami. Omówienie daje poczucie pracy na głębszym poziomie.

Katarzyna Lis-Lachowicz,uczestniczka szkolenia „Akademia Arteterapii. Muzyka i ruch w arteterapii” edycja 2

Bardzo wartościowe i wzbogacające doświadczenie. Najbardziej wartościowe było doświadczenie aktywności na sobie

J. Naporowska, uczestniczka szkolenia „Akademia Arteterapii. Muzyka i ruch w arteterapii” edycja 2

Bardzo ciekawe warsztaty. Ania rewelacyjnie przygotowana, dokładnie wie o czym mówi. Jest profesjonalna. Wprowadza porządek i ład na spotkaniu. Jest uważna na każdego członka grupy. Daje ogromne wsparcie i poczucie bezpieczeństwa.

Uczestniczka szkoleń w ramach studiów podyplomowych „Arteterapia z elementami terapii pedagogicznej” na APS

Rzetelna wiedz i fajne ćwiczenia w części praktycznej.

Uczestniczka szkolenia „Zostań Arteterapeutą. Arteterapia w pracy z dziećmi i młodzieżą”, edycja 1

Interesujący warsztat, daje większą pewność i samodzielność osobom pracującym z dziećmi.

Agnieszka J., Uczestniczka szkolenia „Zostań Arteterapeutą. Arteterapia w pracy z dziećmi i młodzieżą”, edycja 1

Profesjonalne przedstawienie tematu, panie wzbudzjące zaufanie, bardzo dobra organizacja i jakość zdobytej wiedzy.

Izabela Żuk, Uczestniczka szkolenia „Zostań Arteterapeutą. Arteterapia w pracy z dziećmi i młodzieżą”, edycja 1

Bardzo ciekawe, inspirujące...

Uczestniczka szkolenia „Zostań Arteterapeutą. Arteterapia w pracy z dziećmi i młodzieżą”, edycja 1

Na plus: dużo praktyki, otwartość, duża chęć przekazywania wiedzy i dzielenia się doświadczeniem własnym, możliwość przetestowania wielu rzeczy na sobie, możliwość pytania o wszystko, swoboda komunikacji, osobowość. Na minus: ograniczenia czasowe, jeszcze więcej ćwiczeń i warsztatów.

Uczestniczka szkoleń w ramach studiów podyplomowych „Arteterapia z elementami terapii pedagogicznej” na APS

Bardzo ciekawe warsztaty. Prowadzące otwarte, cierpliwe, chętnie odpowiadające na pytania. Przyjazna i ciepła atmosfera.

Uczestniczka szkolenia „Zostań Arteterapeutą. Arteterapia w pracy z dziećmi i młodzieżą”, edycja 1

Zajęcia z p. S. Sikorską były przeprowadzone bardzo fachowo. Wiele wniosły do spojrzenia na arteterapię. Pani Ania przemiła. Podzieliła się swoją wiedzą i doświadczeniem. Bardzo zaangażowana i aktywna prowadziła zajęcia interesująco. Pożytecznie spędziłam czas.

Uczestniczka szkoleń w ramach studiów podyplomowych „Arteterapia z elementami terapii pedagogicznej” na APS

Bardzo fajną atmosferę tworzysz na tych warsztatach, takiego bezpieczeństwa i spokoju. Można się w końcu oderwać i skupić na sobie i tym małym, wewnętrznym dziecku. Zupełnie nie czuć, kiedy mija czas. Ciekawa forma i zastanawiające rezultaty. I najważniejsze: brak oceny, która zalany jest nasz świat.

Uczestniczka warsztatów „Spotkania z ARTEterapią”

Zajęcia bardzo dobre, duża elastyczność i otwartość na zgłaszane potrzeby grupy. Ceniłabym sobie bardziej usystematyzowany fragment teoretyczny dot. zakresu i metod stosowania.

Uczestniczka szkoleń w ramach studiów podyplomowych „Arteterapia z elementami terapii pedagogicznej” na APS

Warsztaty odkrywania siebie, utwierdzania się w swoich pozytywnych cechach – skupienia na nich i w subtelny sposób dostrzegania swoich słabości. Chwila relaksu, odcięcia od świata zewnętrznego, dająca uczucie bycia w harmonii ze sobą. Chwila dziecięcej radości, zabawy kolorami, formami i kształtami, bez oceniania. Możliwość otworzenia się bez udawania.

Uczestniczka warsztatów „Spotkania z ARTEterapią”

Warsztat prowadzony bardzo ciekawie, praktyczne zajęcia do wykorzystania w przyszłej pracy. Pani Ania prowadzi zajęcia z entuzjazmem i patrzy na potrzeby grupy. /jest pogodna i ciepła w swojej pracy. Warsztat jest godny polecenia. Warto przyjść i dowiedzieć się, czym jest arteterapia i na czym polega praca arteterapeuty.

Ania T. – uczestniczka szkoleń z arteterapii organizowanych przy współpracy z Fundacją na rzecz Rozwoju „Inspiraor”

Bardzo miła atmosfera. Ciepłe prowadzenie w sposób ułatwiający otworzenie się i pobudzenie kreatywności. Mile spędzony czas z chwilą na refleksję nad sobą.

Uczestniczka warsztatów „Spotkania z ARTEterapią”

Szkolenie z arteterapii prowadzone w profesjonalny sposób. Wiele praktycznych zadań pozwala poznać nowe techniki pracy z dorosłymi i z dziećmi. Program szkolenia jest urozmaicony, dzięki czemu przyswajamy wiedze z wielu dziedzin arteterapii. Kurs jest źródłem wielu inspiracji i pozwala odkryć siebie.

Anna Żmuda

Zajęcia bardzo mi się podobały, fajnie jest wyrażać siebie poprzez sztukę, ale też interpretować to, co kto inny „mówi” do nas bez słów. Ruch, muzyka i kredki to tak niewiele, by zmienić coś w życiu swoim i innych.

Uczestniczka szkoleń z arteterapii organizowanych przy współpracy z Fundacją na rzecz Rozwoju „Inspirator”

Cudowne szkolenie, przemiła atmosfera. W ciągu kilku godzin uczyłem się malować i poznawać w tym nowe walory. Zastrzyk wiedzy, zastrzyk radości – nie zmarnowałem czasu ani pieniędzy. Bogowie, nawet tańczyłem! Zajęcia pełne uśmiechu i wiedzy.

Tomasz J.

Bardzo wartościowe warsztaty, które pozwalają zastosować metody arteterapii i wypróbować na sobie. Praktyka i obraz tego, jak ćwiczenie wpłynęło na mnie oraz co przez nie osiągnęłam, pozwala na bardziej świadome wykorzystanie w przyszłości. Bardzo dobry sposób na pogłębienie wiedzy z dziedziny arteterapii jak również samoświadomości.

Angelika

Warsztaty były bardzo rozwijające. Dużo ciekawych pomysłów. Niesamowity profesjonalizm, mega kompetencja, wszechstronna znajomość tematyki, bogata praktyka, imponujące doświadczenie. Ogólna ocena 5 ? Trzymaj się ciepło.

A.

Bardzo miła i sympatyczna atmosfera podczas zajęć. Różnorodność form i metod pracy. Możliwość zastosowania poznanych form zajęć arteterapeutycznych we własnej pracy ( w praktyce). Wiele cennych uwag dotyczących pracy z dziećmi i z dorosłymi.

Marzena Stańko – pedagog, terapeuta dzieci niepełnosprawnych

Było to moje pierwsze spotkanie z arteterapią. Jestem mile zaskoczona tą formą i sądzę, że wykorzystam ją w przyszłej pracy. Prowadząca super, bardzo kontaktowa, potrafi rozruszać grupę, wie co ma robić, ewidentnie jest dobra w swoim fachu i sprawia jej to przyjemność. Polecam!

Uczestniczka uczestniczka szkoleń z arteterapii organizowanych przy współpracy z Fundacją na rzecz Rozwoju „Inspirator”

Warsztaty zaskakujące, chcę więcej! Najbardziej wartościowe było dla mnie uświadomienie sobie wielu trudnych, ważnych aspektów z życia, które przekładały się na to jaka jestem, jakie decyzje podejmuję.

Magdalena, uczestniczka warsztatów dla kobiet organizowanych we współpracy z Teckel Consulting

Warsztaty bardzo ciekawe, „otwierające”, pozytywne i pomocne. Zdecydowanie przerosły moje oczekiwania. Polecam!

Karolina K., uczestniczka warsztatów dla kobiet organizowanych we współpracy z Teckel Consulting

Ciekawa metoda pobudzenia refleksji na swój temat. Najbardziej wartościowe było dla mnie spostrzeżenie, że „problem” nie stanowi mojego faktycznego problemu.

Uczestniczka warsztatów dla kobiet organizowanych we współpracy z Teckel Consulting

Było świetnie! Będę pompować swój balonik:) Wolność twórcza i atmosfera.

Iwona, uczestniczka warsztatów dla kobiet organizowanych we współpracy z Teckel Consulting

Uwalniające zajęcia, inspirujące, wspaniałe. Najbardziej wartościowe? Odkrywanie siebie.

Edyta Tudela, uczestniczka warsztatów dla kobiet organizowanych we współpracy z Teckel Consulting

Jestem bardzo zadowolona, uświadomiłam sobie co tak naprawdę utrudnia mi życie… Najbardziej wartościowe było uświadomienie tego, co podświadome.

Ewelina Leś , uczestniczka warsztatów dla kobiet organizowanych we współpracy z Teckel Consulting

Najbardziej wartościowe było to, że zostałam wysłuchana. Zajęcia super, miła atmosfera.

Uczestniczka warsztatów dla kobiet organizowanych we współpracy z Teckel Consulting

Skoncentrowana, rzeczowa, dobrze przygotowana i elastyczna, a przy tym bardzo miła i serdeczna – taka była Ania Sikorska jako wykładowca. Przeprowadzone przez nią zajęcia stanowiły spójną całość, doskonale pokazywały proces warsztatu arteterapeutycznego, a także pozwalały w pełni poczuć się człowiekiem i twórcą.

Eliza Sz., aktor, lalkarz, studentka Arteterapii

Jestem zadowolona i zainspirowana do dalszego rozwijania się i pogłębiania wiedzy z arteterapii.

A. Jesinowicz, uczestniczka szkolenia „Zostań Arteterapeutą”

Dobre wprowadzenie w tematykę arteterapii. Taki warsztat pozwala zobaczyć, co w nas gra, jak poszczególne formy arteterapii uruchamiają w nas emocje. Daje większą pewność i samoświadomość osobom pracującym z dziećmi.

Agnieszka Jastrzębska, uczestniczka szkolenia „Zostań Arteterapeutą”

Oceniam warsztaty bardzo dobrze, wspaniała atmosfera i duża dawka wiedzy przeplatana atrakcyjnymi zajęciami. Profesjonalne przedstawienie tematy, panie prowadzące wzbudzające zaufanie, bardzo dobra organizacja i jakość zdobytej wiedzy. Nic bym nie zmieniła, najbardziej wartościowe było to, że prócz poznanych technik mogliśmy dowiedzieć się dużo o nas samych, odkryć siebie.

Izabela Żuk, uczestniczka szkolenia „Zostań Arteterapeutą”

Bardzo konkretne prowadzące, które o wszystko można dopytać, elastyczne w pracy. W prosty, przystępny sposób przekazały wiedzę i doświadczenie. Wiedza i praktyka w odpowiednich proporcjach.

J. Fularz, uczestniczka szkolenia „Zostań Arteterapeutą”

Panie prowadzące to pasjonatki tego, co robią. Gorąco polecam. Pełen profesjonalizm, mnóstwo praktyki. Nie wiem, kiedy zleciało te 8 godzin. Nie było niczego, czego bym się spodziewała. Warsztaty były dla mnie jednym wielkim zaskoczeniem. Pozytywnym:)

Paulina Rubaj, uczestniczka szkolenia „Zostań Arteterapeutą”

Bardzo ciekawe, inspirujące. Zachęcające do działania i zapoznania się z tematem. Swobodny, przyjacielski sposób prowadzenia.

M. Wielądek, uczestniczka szkolenia „Zostań Arteterapeutą”

Bardzo rzetelnie i kompetentnie poprowadzone szkolenie. Dużo wiedzy, dużo praktycznych treści. Odpowiednio dobrane ćwiczenia i warsztaty do formy, czasu szkolenia. Forma bardzo mi odpowiadała.

A. Fedoczyńska, uczestniczka szkolenia „Zostań Arteterapeutą”

Bardzo ciekawe warsztaty. Prowadzące otwarte, cierpliwe, chętnie odpowiadające na pytania. Przyjazna i ciepła atmosfera.

M. Kocon, uczestniczka szkolenia „Zostań Arteterapeutą”